با ما در ارتباط باشيد

کارخانجات سهیل نسج تهران

کارخانجات سهیل نسج، در سال ۱۳۷۶ در محلی واقع در استان البرز آغاز به کار کرد. سهیل نسج پس از گذشت سه سال، در سال ۱۳۷۹ به شهر صنعتی کاوه در ساوه به مساحت ۱۰۰۰۰ مترمربع انتقال و تاکنون به ۲۵۰۰۰ مترمربع گسترش یافته است. مجموعه سهیل نسج، از دو بخش ریسندگی و رنگرزی تشکیل شده است که بخش ریسندگی شامل پنج بخش تولیدات نخ شنیل، تولیدات نخ های فانتزی، پرده ای، کادکا و ایرتکسچره می باشد که حدود ۳۰۰ نفر نیروی کارآزموده و مجرب در سه شیفت ۸ ساعته در آن مشغول به کار می باشند.

سهیل نسج سالانه توانایی تولید ۲۰۰۰ تن نخ شنیل، ۱۴۰۰ تن نخ فانتزی، ۱۴۰۰ تن ایرتکسچره و ۵۰۰۰ تن نخ در بخش رنگرزی را  دارد.

ریسندگی

تولیدات نخ های شنیل در انواع نخ های شنیل پلی استر، ویسکوز و اکریلیک صورت می گیرند که هر یک در نمرات مختلفی تولید می شوند. نخ های شنیل در چهار بخش تریکو، پرده، رومبلی و فرش مورد مصرف قرار می گیرند.

نخ های فانتزی در تنوع بسیار بالایی عرضه می شوند. این نخ ها در اشکال مختلف با افکت و مواد اولیه های متفاوت تولید می شوند که عمده مصارف آنها در منسوجات خانگی (پرده، رو مبلی، فرش) و پوشاک می باشد. نخ ایرتکسچره نخ فیلامنتی می باشد که به وسیله کشیده شدن فیلامنت ها و درهم تنیده شدن توسط جت های هوا تکسچره می شود و در منسوجات خانگی و مصارف صنعتی استفاده می گردد.

soheilnasj
soheilnasj

رنگرزی

واحد رنگرزی سهیل نسج از سه بخش رنگرزی کلاف، بوبین و اسپری تشکیل شده است.

رنگرزی کلاف شامل ماشین های کلاف کابینتی و سیستم رنگرزی کلاف تحت فشار می باشد که امکان دریافت سفارش در مقادیر ۷۵ – ۱۰۰ – ۱۵۰ – ۳۰۰ کیلوگرم را دارد. رنگرزی بوبین شامل ماشین های بوبین رنگ کنی تحت فشار می باشد که امکان دریافت سفارش در مقادیر ۴۰ – ۱۰۰ – ۵۰۰ – ۱۰۰۰ کیلوگرم را دارد. سیستم رنگرزی اسپری با تکنولوژی مدرن مختص نخ های فانتزی و خاص می باشد.

این سازمان علاوه بر دارا بودن کالیته های رنگی در شیدهای متنوع، توانایی دستیابی به رنگ های سفارشی مورد انتظار بازار را نیز داراست. امکان رنگرزی نخ های تک جزیی یا ترکیبی به صورت تک حمامه و دو حمامه در این سازمان وجود دارد.

آزمایشگاه

در این واحد جهت رنگ، همانندی و دستیابی به شید مورد انتظار از ربات آزمایشگاهی و دستگاههای نمونه رنگ‌کنی مدرن استفاده می‌شود، نتایج و نسخه‌های به دست آمده با دقت بالا به سالن رنگرزی ارائه می‌شود.

soheilnasj
soheilnasj
با ما در ارتباط باشيد

اهداف مجموعه سهیل نسج

  • تلاش در جهت کسب رضایت مشتریان
  • افزایش سهم بازار و پیشتاز بودن در بین رقبا
  • تلاش در جهت بهبود کیفیت محصولات و خدمات
  • توسعه محصولات و دامنه فعالیت ها
  • ایجاد انگیزه و آموزش مستمر کارکنان در جهت فرآیندهای موثر بر کیفیت
  • ایجاد رضایتمندی در نزد مدیران و کارکنان
soheilnasj
soheilnasj

چرا سهیل نسج ؟

سهیل نسج وجه تمایز خود را کیفیت، توسعه، تنوع و به روز بودن می داند و همچنین نوآوری را رگ حیاتی فعالیت خود می داند. این مجموعه با بهره مندی از سیستم مدیریت کنترل کیفی و تهیه بهترین مواد اولیه از برترین شرکتهای داخلی و خارجی سعی در ارائه محصولاتی با کیفیت را دارد.

این سازمان با بکارگیری از سیستم اتوماسیون سعی در رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان و جلوگیری از بروز خطاهای احتمالی را دارد.

soheilnasj